YVF קאָנווערטער-געפֿעדערטע מאָטאָרן
YVF סעריע מאָטאָרן נוצן אַ וועווערקע-קעדזש ראָוטער סטרוקטור, יקוויפּט מיט אַ אפגעזונדערטן אַקסיאַל-פלוס ווענטילאַטאָר צו ענשור אַ גוטע קאָאָלינג ווירקונג ביי פאַרשידענע גיכקייטן.
ספּעציפֿיקאַציע
| ראַם גרייס | 80-355 |
| רעזולטאַט | 0.75kW-355kW |
| וואָולטאַזש/פרעקווענץ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| לויף זאָנע פֿאַר קאָנסטאַנט טאָרק און לויף זאָנע פֿאַר קאָנסטאַנט מאַכט | 5-50 הערץ און 50-100 הערץ |
| שוץ גראַד | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| איזאָלאַציע קלאַס/טעמפּעראַטור העכערונג קלאַס | פֿ/ב |
| מאָנטירונג אַראַנזשירונגען | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| אַמביאַנט טעמפּעראַטור | -15°C ~+40°C |
| רעלאַטיווע הומידיטי זאָל זיין ווייניקער ווי 90% | |
| הייך זאָל זיין נידעריגער ווי 1000 מעטער איבערן ים־פלאַך קילן | |
| קילן מעטאָד | IC416 |
| פליכט | S1 |
| סערוויס פאַקטאָר | 1.0 |
באַשטעלונג אינפֿאָרמאַציע
● דער קאַטאַלאָג איז בלויז אַ רעפֿערענץ פֿאַר באַניצער. ביטע מוחל זײַן אַז אויב סיי וועלכע ענדערונגען אין פּראָדוקטן וועלן נישט מאַכן נאָך ספּעציפֿיקאַציעס אין פֿאָרויס.
● ביטע באַמערקן די רייטאַד דאַטן ווען איר אָרדערט, אַזאַ ווי מאָטאָר טיפּ, מאַכט, וואָולטידזש, גיכקייט, איזאָלאַציע קלאַס, שוץ קלאַס, מאַונטינג טיפּ און אַזוי ווייטער.
● מיר קענען דיזיינען און פּראָדוצירן ספּעציעלע מאָטאָרן ווי פאלגט לויט די באדערפענישן פון קונה:
1. ספּעציעלע וואָולטאַזש, אָפטקייט און מאַכט;
2. ספּעציעלע איזאָלאַציע קלאַס און שוץ קלאַס;
3. מיט טערמינאַל קעסטל אויף דער לינקער זייט, טאָפּל שאַפט ענדס און ספּעציעל שאַפט;
4. הויך טעמפּעראַטור מאָטאָר אָדער נידעריק טעמפּעראַטור מאָטאָר;
5. געניצט אויף פּלאַטאָ אָדער אינדרויסן;
6. העכערע מאַכט אָדער ספּעציעלע סערוויס פאַקטאָר;
7. מיט כיטער, PT100 פֿאַר לאַגערן אָדער ווינדינג, PTC און אַזוי ווייטער;
8. מיט ענקאָדער, אינסולירטע לאַגערן, אָדער אינסולירטע לאַגער סטרוקטור;
9. מיט אנדערע באדערפענישן.








