IE1 עפעקטיווקייט מאָטאָר
ספּעציפֿיקאַציע
| סטאַנדאַרט | IEC60034-30 |
| ראַם גרייס | 80-355 |
| רעזולטאַט | 0.18kW-315kW |
| עפעקטיווקייט קלאַס | IE1 |
| וואָולטאַזש/פרעקווענץ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| שוץ גראַד | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| איזאָלאַציע קלאַס/טעמפּעראַטור העכערונג קלאַס | פֿ/ב |
| מאָנטירונג אַראַנזשירונגען | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| אַמביאַנט טעמפּעראַטור | -15°C ~+40°C |
| רעלאַטיווע הומידיטי זאָל זיין ווייניקער ווי 90% | |
| די הייך זאָל זיין נידעריגער ווי 1000 מעטער איבערן ים־שפּיגל | |
| קילן מעטאָד | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| פליכט | S1 |
| סערוויס פאַקטאָר | 1.0 |
באַשטעלונג אינפֿאָרמאַציע
● דער קאַטאַלאָג איז בלויז פֿאַר די באַניצער'ס אינפֿאָרמאַציע. מיר בעטן אַנטשולדיקונג פֿאַר נישט געבן פֿריִערדיקע מעלדונג וועגן קיין פּראָדוקט ענדערונגען.
● ווען איר באַשטעלט, ביטע ספּעציפֿיצירט דעם מאָטאָר טיפּ, מאַכט, וואָולטאַזש, גיכקייט, איזאָלאַציע קלאַס, שוץ קלאַס, מאָנטירונג אופֿן, אאז"וו.
● מיר קענען דיזיינען און פאַבריצירן ספּעציעלע מאָטאָרן לויט קונה'ס באדערפענישן ווי פאלגנד
1. ספּעציעלע וואָולטאַזש, אָפטקייט און מאַכט
2. ספּעציעלע איזאָלאַציע און שוץ קלאַסן
3. מיט לינקס-האנטיקער טערמינאַל קעסטל, טאָפּלטע שאַפט ענדס און ספּעציעלע שאַפטן
4. הויך טעמפּעראַטור אָדער נידעריק טעמפּעראַטור מאָטאָרן.
5. הויך הייך אדער דרויסנדיק נוצן
6. העכערע מאַכט אָדער ספּעציעלע סערוויס פאַקטאָרן
7. מיט באַהייצונג, לאַגערן אָדער ווינדינגז PT100, PTC, עטק.
8. מיט ענקאָדער, אפגעזונדערטע לאַגערן אָדער אפגעזונדערטע לאַגער קאַנסטראַקשאַן
9. אַנדערע באדערפענישן.









