IE2 עפעקטיווקייט מאָטאָר
ספּעציפֿיקאַציע
| סטאַנדאַרט | IEC60034-30 |
| ראַם גרייס | 80-355 |
| רעזולטאַט | 0.18kW-355kW |
| עפעקטיווקייט קלאַס | IE2 |
| וואָולטאַזש/פרעקווענץ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| שוץ גראַד | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| איזאָלאַציע קלאַס/טעמפּעראַטור העכערונג קלאַס | פֿ\ב |
| מאָנטירונג אַראַנזשירונגען | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| אַמביאַנט טעמפּעראַטור | -15°C -+40°C |
| רעלאַטיווע הומידיטי זאָל זיין ווייניקער ווי 90% | |
| די הייך זאָל זיין נידעריגער ווי 1000 מעטער איבערן ים־שפּיגל | |
| קילן מעטאָד | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| פליכט | S1 |
| סערוויס פאַקטאָר | 1.0 |
פּראָדוקציע עקוויפּמענט
באַשטעלונג אינסטרוקציעס
● דער קאַטאַלאָג איז בלויז פֿאַר קונה רעפֿערענץ. ביטע ענטשולדיקט אַז אויב עס זענען ענדערונגען צום פּראָדוקט, וועלן קיין נאָך הערות נישט געמאַכט ווערן אין פֿאָרויס.
● ווען איר באַשטעלט, ביטע גיט אכט אויף די באַשטעלונג דאַטן, אַזאַ ווי מאַכט, וואָולטאַזש, גיכקייט, איזאָלאַציע קלאַס, שוץ קלאַס, ינסטאַלירונג טיפּ, אאז"וו פון די מאָטאָר מאָדעל.
● מיר קענען גיין פאר קאסטאם דיזיין און פראדוקציע פון ספעציעלע מאטאר פראדוקטן לויט אייערע באדערפענישן.
1. ספּעציעלע וואָולטאַזשן, פרעקווענצן און כוחות.
2. ספּעציעלע איזאָלאַציע קלאַס און שוץ קלאַס;
3. לינקע זייט מיט קנופּ קעסטל, טאָפּל שאַפט סוף און ספּעציעל שאַפט;
4. הויך טעמפּעראַטור מאָטאָרן אָדער נידעריק טעמפּעראַטור מאָטאָרן;
5. אין הויכלאַנד אָדער דרויסנדיק נוצן.
6. העכערע מאַכט אָדער ספּעציעלע סערוויס פאַקטאָר.
7. מיט כיטערס, לאַגערן אָדער ווינדינגז פון PT100, PTC, עטק.
8. מיט ענקאָדער, אינסולירטע לאַגער, אָדער אינסולירטע לאַגער קאַנסטראַקשאַן.
9. אַנדערע באדערפענישן.









