YH מאַרינע מאָטאָרס
YH סעריע מאָטאָרן זענען גאָר איינגעשלאָסן פאָכער-געקילט דריי-פאַסע אַסינטשראָנאָוס אינדוקציע מאָטאָר פֿאַר מאַרינע נוצן.
ספּעציפֿיקאַציע
| ראַם גרייס | 80-355 |
| רעזולטאַט | 0.75kW-315kW |
| וואָולטאַזש/פרעקווענץ | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| שוץ גראַד | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| איזאָלאַציע קלאַס/טעמפּעראַטור העכערונג קלאַס | פֿ/ב |
| מאָנטירונג אַראַנזשירונגען | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| אַמביאַנט טעמפּעראַטור | 0°C ~+45°C |
| רעלאַטיווע הומידיטי זאָל זיין ווייניקער ווי 90% | |
| קילן מעטאָד | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| פליכט | S1 |
| סערוויס פאַקטאָר | 1.0 |
באַשטעלונג אינפֿאָרמאַציע
● דער קאַטאַלאָג איז בלויז אַ רעפֿערענץ פֿאַר באַניצער. ביטע מוחל זײַן אַז אויב סיי וועלכע ענדערונגען אין פּראָדוקטן וועלן נישט מאַכן נאָך ספּעציפֿיקאַציעס אין פֿאָרויס.
● ביטע באַמערקן די רייטאַד דאַטן ווען איר אָרדערט, אַזאַ ווי מאָטאָר טיפּ, מאַכט, וואָולטידזש, גיכקייט, איזאָלאַציע קלאַס, שוץ קלאַס, מאַונטינג טיפּ און אַזוי ווייטער.
● מיר קענען דיזיינען און פּראָדוצירן ספּעציעלע מאָטאָרן ווי פאלגט לויט די באדערפענישן פון קונה:
1. ספּעציעלע וואָולטאַזש, אָפטקייט און מאַכט;
2. ספּעציעלע איזאָלאַציע קלאַס און שוץ קלאַס;
3. מיט טערמינאַל קעסטל אויף דער לינקער זייט, טאָפּל שאַפט ענדס און ספּעציעל שאַפט;
4. הויך טעמפּעראַטור מאָטאָר אָדער נידעריק טעמפּעראַטור מאָטאָר;
5. געניצט אויף פּלאַטאָ אָדער אינדרויסן;
6. העכערע מאַכט אָדער ספּעציעלע סערוויס פאַקטאָר;
7. מיט כיטער, PT100 פֿאַר לאַגערן אָדער ווינדינג, PTC און אַזוי ווייטער;
8. מיט ענקאָדער, אינסולירטע לאַגערן, אָדער אינסולירטע לאַגער סטרוקטור;
9. מיט אנדערע באדערפענישן.
אַפּליקאַציעס
מיר האָבן אַוואַנסירטע פּראָדוקציע טעכנאָלאָגיע, און מיר שטרעבן צו שאַפֿן כידעשדיקע פּראָדוקטן. אין דער זעלבער צייט, האָט דער גוטער סערוויס פֿאַרשטאַרקט דעם גוטן רוף. מיר גלויבן אַז ווי לאַנג ווי איר פֿאַרשטייט אונדזער פּראָדוקט, מוזט איר זיין גרייט צו ווערן אַ פּאַרטנער מיט אונדז. מיר קוקן אַרויס אויף אייער אָנפֿרעג.








