IE3 עפעקטיווקייט מאָטאָר
IE3 סעריע מאָטאָרן זענען קאַגע אינדוקציע מאָטאָרן דיזיינד אין לויט מיט IEC60034-30 סטאַנדאַרדס און IE3 ענערגיע עפעקטיווקייט.
ספּעציפֿיקאַציע
| סטאַנדאַרט | IEC60034-30 |
| ראַם גרייס | 80-355 |
| רעזולטאַט | 0.75kW-315kW |
| עפעקטיווקייט קלאַס | IE3 |
| וואָולטאַזש / אָפטקייט | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| שוץ גראַד | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| איזאָלאַציע קלאַס/טעמפּעראַטור העכערונג קלאַס | פֿ/ב |
| מאָנטירונג אַראַנזשירונגען | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| אַמביאַנט טעמפּעראַטור | -15°C ~+40°C |
| רעלאַטיווע הומידיטי זאָל זיין ווייניקער ווי 90% | |
| די הייך זאָל זיין נידעריגער ווי 1000 מעטער איבערן ים־שפּיגל | |
| קילן מעטאָד | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| פליכט | S1 |
| סערוויס פאַקטאָר | 1.0 |
פאַבריק פּראָדוקציע פּראָצעס
באַשטעלונג אינפֿאָרמאַציע
● דער קאַטאַלאָג איז בלויז פֿאַר די באַניצער'ס אינפֿאָרמאַציע. ביטע ענטשולדיקט אַז אויב עס זענען ענדערונגען אין דעם פּראָדוקט, וועלן קיין נאָך הערות נישט געמאַכט ווערן אין פֿאָרויס.
● ווען איר באַשטעלט, ביטע באַמערקט די ראַנג דאַטן, אַזאַ ווי מאָטאָר טיפּ, מאַכט, וואָולטאַזש, גיכקייט, איזאָלאַציע קלאַס, שוץ קלאַס, מאָנטירונג אופֿן, אאז"וו.
● מיר קענען דיזיינען און פאַבריצירן ספּעציעלע מאָטאָרן לויט קונה באדערפענישן ווי פאלגנד
1. ספּעציעלע וואָולטאַזשן, פרעקווענצן און כוחות
2. ספּעציעלע איזאָלאַציע און שוץ קלאַסן
3. מיט לינקס-האנטיקער טערמינאַל קעסטל, טאָפּלטע שאַפט ענדס און ספּעציעלע שאַפטן
4. הויך טעמפּעראַטור מאָטאָרן אָדער נידעריק טעמפּעראַטור מאָטאָרן.
5. הויכלאַנד אָדער דרויסנדיק נוצן
6. העכערע מאַכט אָדער ספּעציעלע סערוויס פאַקטאָרן
7. מיט באַהייצונג, לאַגערן אָדער ווינדינגז PT100, PTC, עטק.
8. מיט ענקאָדער, אפגעזונדערטע לאַגערן אָדער אפגעזונדערטע לאַגער קאַנסטראַקשאַן.
9. אַנדערע באדערפענישן.
אויב טאַקע איינע פון די זאכן איז אינטערעסאנט פאר אייך, ביטע לאָזט אונדז וויסן. מיר וועלן זיין צופרידן צו געבן אייך אַ פרייז-ציטאַט נאָך באַקומען אייערע דעטאַלירטע ספּעציפֿיקאַציעס. מיר האָבן אונדזערע פּערזענלעכע ספּעציאַליסטישע פאָרשונג און אַנטוויקלונג אינזשענירן צו מקיים זיין יעדע פון די באדערפענישן, מיר קוקן פאָרויס צו באַקומען אייערע פֿראַגעס באַלד און האָפן צו האָבן די געלעגנהייט צו אַרבעטן צוזאַמען מיט אייך אין דער צוקונפֿט. ברוכים הבאים צו קוקן אויף אונדזער אָרגאַניזאַציע.










